Diagnostické ultrazvukové vyšetření  při potížích s prsy v jakémkoliv věku ( objednání pouze telefonicky 774 725 134 )

Provádí se jako vyšetření první volby obvykle u mladších  žen do 40 let věku při potížích s prsy - zejména nález bulky v prsu, změny kůže prsu, výtok z bradavky, nepravidelné bolesti prsu a jiné potíže  .

V případě takovýchto potíží vždy navštivte svého lékaře - gynekologa nebo praktického lékaře. Diagnostické ultrazvukové vyšetření se provádí  na základě  indikace lékaře ( zejména obvodní lékař a gynekolog,   ale i chirurg, onkolog , internista - jakýkoliv lékař, který při svém vyšetření má podezření na onemocnění prsu ).

Nutná je žádanka od tohoto lékaře a objednání . V případě STATIM vyšetření Vás objedná přímo odesílající lékař, termín je v tom případě tentýž den nebo následující den .   

Diagnostické mamogafické vyšetření při potížích s prsy ( obvykle až nad 40  let  , objednání telefonicky  774 725 134) 

Platí stejné  zásady jako  výše uvedeno - při potížích s prsy navštivte svého lékaře ( obvodní lékař, gynekolog, chirurg, onkolog , internista - jakýkoliv lékař, který při svém vyšetření má podezření na onemocnění prsu ), který Vás odešle na diagnostickou  mammografii . Ta se provádí jako vyšetření první volby obvykle až od  40 let věku ( do tohoto věku je vhodnější ultrazvukové vyšetření ) .

Nutná je žádanka od tohoto lékaře a objednání .   V případě STATIM vyšetření Vás objedná přímo též odesílající lékař, termín je v tom případě tentýž den nebo následující den .