1 .    Ultrazvuková prevence od 30 od 44  let 

On-line  objednání  do Kroměříže 

Telefonicky  do Holešova na čísle   774 725 134  denně do 15 hodin  .  

Telefonicky do Bystřice na www. stránce rtg Bystřice 

 

2.   Mamografická prevence od 45 let

Telefonicky na čísle     774 725 134

Máme systém call-back - prozvoňte, zavolám zpět. 

 

 

3. Samovyšetření od 20 let 

Naučíme Vás správně si vyšetřit prsa - 

zavolejte na 774 725 134 ( v Kroměříži i v Holešově )  .

 

POZOR – upozornění pro pacientky z jiných okresů , které nejsou u nás registrované .

Každá žena ve věku nad 45 let si může vybrat screeningové centrum, kam pak dochází 1x za 2 roky  na pravidelné mamografické kontroly . Pokud ji v případě podezřelého nálezu na prsu odešle obvodní lékař nebo gynekolog na vyšetření dříve, musí na kontrolní vyšetření jít na pracoviště , kam trvale dochází k preventivním prohlídkám a které má písemnou i obrazovou dokumentaci . Toto pracoviště by jí mělo zajistit v případě podezřelého nálezu rychlé vyšetření .

Naše screeningové centrum je plně vytíženo péčí o naše pacientky – na ultrazvukovou i mamografickou prevenci je zveme sami, k akutnímu vyšetření v případě podezřelého nálezu objednáme naši registrovanou pacientku za 1 až 2 dny .

Pokud ale nejste našimi pacientkami a dostaly  jste ve svém screeningovém centru dlouhý termín ( bývá to i několik týdnů či dokonce měsíců ) a chcete být vyšetřeny u nás, vyšetříme Vás jen tehdy, když nám přivezete písemnou i obrazovou dokumentaci – popisy mamografických a ultrazvukových vyšetření , dále mamografické snímky z Vašeho centra vypálené na CD ( nejméně dvě poslední vyšetření , musíte si je vyžádat ve Vašem centru ) .

Pokud se objednáte k vyšetření a přijedete k vyšetření bez této dokumentace , nemůžeme Vás vyšetřit a musíme Vás přeobjednat na jiný termín , kdy si požadovanou dokumentaci již přivezete.