1. Termín k objednání  na preventivní ultrazvuk ( do 45 let ) a mamograf ( nad 45 let )  je trvale  cca 10 dní . Akutní objednání dříve musí domluvit odesílající lékař. 

2 . Kde nás najdete - mamografické pracoviště v Kroměříži je na poliklinice nám. Míru 3760 / 11 ( GPS 49.2965556N, 17.3877961E ). Příjezd po dálnici  od Zlína druhý sjezd na Kroměříž západ, pak směr centrum na první kruhový objezd, na něm prvním výjezdem a ještě hned na výjezdu odbočit na parkoviště před poliklinikou ( je placené ) , nebo parkovací dům vzdálený 200 m ( navedou směrovky) nebo Hanácké náměstí dalších 100 m. Pojedete-li autobusem, pak na zastávku Kroměříž, Milíčovo náměstí ( budˇ přímou linkou nebo MHD) a poliklinika je 150 metrů oo zastávky .

3. Průběh vyšetření - mamograf je v 2. podlaží polikliniky, v recepci se zaregistrujete a předáte žádanku .  Nemusíte mít žádnou předchozí dokumentaci  . Vyšetřena budete do cca půl hodiny od času objednání - není tedy zcela přesný .

4. Na našem pracovišti používáme k hodnocení umělou inteligenci  a vždy snímky čtou dva lékaři . Výsledek je hotov  tedy až odpoledne , o výsledku Vám pošleme SMS týž den nebo další den . Pokud bude potřebná  dokumentace z minulého pracoviště,  vyžádáme si ji tam sami . Výsledek vyšetření se tím protáhne .

5. Bude-li nutné další došetření - zejména ultrazvukové - zavoláme Vám a objednáme Vás v nejkratším termínu .